Jonsbo mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3461565 - 62
- Oznaka:
- NV10 BLACK
- EAN:
- 6970620554860
- Kataloški br:
- 3461565 - 62
- Oznaka:
- NV10 BLACK
- EAN:
- 6970620554860
Jonsbo mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktični mini toranj
- Matična ploča do ITX formata
- 2x niskoprofilni utor za proširenje / GPU do 190 mm
- Hladnjaci za procesore visine do 38 mm
- Napajanje 1U Fleksibilno do 150 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Širina | 205 mm |
| Visina | 205 mm |
| Dubina | 108 mm |
| Težina | 1500 g |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 205 x 205 x 108 mm |
Opis
Opis
Praktični mini-tower, matična ploča do ITX formata, 2x niskoprofilna utora za proširenje / GPU do 190 mm, CPU hladnjak do 38 mm visine, napajanje 1U Flex do 150 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompaktno kućište za jednostavna mini računala
- Dva niskoprofilna utora za proširenje grafičkih kartica
- Podrška za matične ploče ITX veličine
- Prostor za CPU hladnjake visine do 38 mm
- Minimalna I/O ploča s jednim USB-C priključkom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)