Jonsbo mini-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
- Kataloški br:
- 3462089 - 62
- Oznaka:
- Z20 MESH BLACK
- EAN:
- 6970620554716
- Kataloški br:
- 3462089 - 62
- Oznaka:
- Z20 MESH BLACK
- EAN:
- 6970620554716
Jonsbo mini-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktno kućište za igranje
- Izrađeno od visokokvalitetnog čelika
- Za SFX/ATX napajanja
- Za Mini-ITX/Micro-ATX matične ploče
- Grafička kartica do 363 mm i 3x 2,5-inčna pogona
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 198 mm |
| Visina | 335 mm |
| Dubina | 382 mm |
| Težina | 6500 g |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 198 x 335 x 382 mm |
Opis
Opis
Kompaktno kućište za igranje, izrađeno od visokokvalitetnog čelika, za SFX/ATX napajanja, za Mini-ITX/Micro-ATX matične ploče, grafičke kartice do 363 mm i 3x 2,5-inčna pogona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Mrežasta prednja i bočna ploča omogućuju optimalno hlađenje
- Kompaktne dimenzije, uključujući ručku za nošenje - idealno za nošenje sa sobom
- Podržava grafičke kartice duljine do 363 mm za vrhunske GPU-e
- USB 3.1 Type-C priključak na prednjoj strani za brzi prijenos podataka
- Kompaktne dimenzije štede prostor bez kompromisa u performansama
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)