Jonsbo mini-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo, kućište srebrna
- Kataloški br:
- 3461563 - 62
- Oznaka:
- N10 SILVER
- EAN:
- 6970620554853
- Kataloški br:
- 3461563 - 62
- Oznaka:
- N10 SILVER
- EAN:
- 6970620554853
Jonsbo mini-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo, kućište srebrna
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktični mini toranj
- Matična ploča do ITX formata
- 4x 2,5-inčni SSD
- Hladnjaci za procesore visine do 38 mm
- Ugrađena dva ventilatora
- Napajanje 1U Fleksibilno do 150 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | srebrna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Širina | 205 mm |
| Visina | 108 mm |
| Dubina | 205 mm |
| Težina | 1600 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 205 x 108 x 205 mm |
Opis
Opis
Praktični mini-tower, matična ploča do ITX formata, 4x 2,5-inčni SSD, CPU hladnjak visine do 38 mm, dva ugrađena ventilatora, 1U Flex napajanje do 150 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Malo kućište za jednostavne sustave
- Ugrađena dva ventilatora
- Podržava matične ploče ITX veličine i visine CPU hladnjaka do 38 mm
- Moguće do četiri 2,5-inčna SSD-a
- Napajanje: 1U Flex do 150 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)