Jonsbo ventilator za PC kućište (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3531844 - 62
- Oznaka:
- HF2-120WR
- EAN:
- 6970620554204
- Kataloški br:
- 3531844 - 62
- Oznaka:
- HF2-120WR
- EAN:
- 6970620554204
Jonsbo ventilator za PC kućište (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 29.5 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Kapacitet protoka zraka | 107.55 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 2200 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)