Jonsbo Z20 Micro-Tower kućište za igraće računalo, kućište , kućište za računala crna/narančasta
- Kataloški br:
- 3414556 - 62
- Oznaka:
- Z20 Black-Orange
- EAN:
- 6970620553832
- Kataloški br:
- 3414556 - 62
- Oznaka:
- Z20 Black-Orange
- EAN:
- 6970620553832
Jonsbo Z20 Micro-Tower kućište za igraće računalo, kućište , kućište za računala crna/narančasta
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktne dimenzije, uključujući ručku za nošenje - idealno za nošenje sa sobom
- Visokokvalitetni čelik, prednja strana i poklopac s finim perforacijama za protok zraka
- Izvrsna izrada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za igraće računalo |
| Kućište - dizajn | Micro-Tower |
| Boja | crna/narančasta |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 3 |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 186 mm |
| Dubina | 295 mm |
| Težina | 3700 g |
| Faktor oblika | Mini-ITX Micro-ATX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 370 x 186 x 295 mm |
Opis
Opis
Kompaktno kućište za igranje, izrađeno od visokokvalitetnog čelika, za SFX napajanja i Mini-ITX/Micro-ATX matične ploče (Intel i AMD), grafičke kartice do 363 mm i 2x 2,5-inčna pogona
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Prostor za radijatore od 240 mm
- Podržava potpune grafičke kartice za igranje
- Podržava Mini-ITX i Micro-ATX matične ploče
- Prostor za snažna SFX napajanja
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)