Jonsbo ZB-120 ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 28 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3531869 - 62
- Oznaka:
- ZB-120BR
- EAN:
- 6970620554563
- Kataloški br:
- 3531869 - 62
- Oznaka:
- ZB-120BR
- EAN:
- 6970620554563
Jonsbo ZB-120 ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 28 x 120 mm
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ventilator kućišta od 120 mm s ARGB osvjetljenjem
- 30,7 dB(A) pri maks. 1800 okretaja u minuti
- Protok do 81 m³/h
- Obrnuta oštrica
- Efekt beskonačnog zrcala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 30.7 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Brzina (min.) | 700 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 81 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/s |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | crna |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 28 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
120 mm PWM ventilator u crnoj boji s efektom zrcala
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Optimizirano za upotrebu ispred radijatora ili iza mreže.
- Digitalno adresabilne LED diode za elegantno RGB osvjetljenje
- PWM-kontrolirani raspon brzine od 700 do 1800 o/min
- Visoki protok od maks. 81 m³/h pri 30,7 dB(A)
- Konstrukcija obrnute oštrice i efekti zrcala sa strane
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)