JVC dvostruki DIN multimetijski player Android Auto™, Apple CarPlay, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, sa dalj
- Kataloški br:
- 3414534 - 62
- Oznaka:
- KWM695DBT
- EAN:
- 4975769482441
- Kataloški br:
- 3414534 - 62
- Oznaka:
- KWM695DBT
- EAN:
- 4975769482441
JVC dvostruki DIN multimetijski player Android Auto™, Apple CarPlay, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, sa dalj
1,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 17,3 cm (6,8") visoke rezolucije (1024 x 600px) WSVGA dvostruki DIN
- Monitor s kapacitivnim visokosjajnim dodirnim zaslonom
- Bežični CarPlay za povezivanje kompatibilnog iPhonea putem WiFi-ja
- Bežični Android Auto za povezivanje kompatibilnih Android pametnih telefona putem WiFi-ja
- Bežično zrcaljenje za bežičnu vezu s Android pametnim telefonom
- Bežično zrcaljenje za zrcaljenje iPhone/Android pametnih telefona putem MirrorAPP-a
- Bluetooth modul za hands-free (HFP 1.8) i audio (A2DP uklj. AVRCP 1.6)
- Automatsko uparivanje („Jednostavno uparivanje“) s iPhoneom i Androidom
- Kompatibilno s glasovnim upravljanjem Android/iOS uređaja
- Integrirani mikrofon (dostupan stražnji priključak za žični mikrofon)
- Jasno korisničko sučelje s izbornikom prikazanim na 14 jezika
- Individualna pozadinska grafika putem JPEG datoteke ili iz videa
- Plavo osvjetljenje tipki
- Mala dubina ugradnje (bez CD pogona): samo 86 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvostruki DIN multimetijski player |
| Osvjetljenje tipki u boji | plava boja |
| Formati za reprodukciju | H.264 MP3 WMA WAV AAC FLAC MPEG-4 MPEG-2 MPEG-1 WMV MKV JPEG BMP PNG |
| USB-priključak | da |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Određene značajke autoradija | Android Auto™ Apple CarPlay priključak za stražnje kamere DAB + tuner sa daljinskim upravljačem |
| Zaslon (inči) | 6.8 palac |
| Brodski napon | 12 V |
| Zaslon (cm) | 17.3 cm |
| Boja | crna |
| Glazbena snaga maks. | 4 x 50 W |
Opis
Opis
Apple Car Play / Android Auto
KW-M695DBT nudi korisnicima iOS-a i Androida praktičan način korištenja pametnog telefona u automobilu. Pomoću Apple CarPlaya ili Android Autoa, odabranim aplikacijama može se upravljati putem zaslona osjetljivog na dodir. Zahvaljujući WiFi funkciji KW-M695DBT, kompatibilni Apple i Android pametni telefoni mogu se čak i bežično povezati.
Ugrađeni mikrofon
Integrirani mikrofon omogućuje praktično korištenje bez upotrebe ruku bez potrebe za dodatnim kablovima. To znatno olakšava instalaciju i štedi vrijeme. Za još bolju kvalitetu zvuka ili specifične zahtjeve, dodatni stražnji priključak nudi mogućnost spajanja vanjskog žičanog mikrofona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- A/V značajke
- Podržava Spotify (putem Apple CarPlay/Android Auto)
- Stražnji USB priključak za audio i video podatke (MPEG1/2/4, H.264, MKV, WMV kao i AAC, FLAC (192kHz/24bit), MP3, WAV i WMA)
- Izravno upravljanje iPod*/iPhone* putem USB priključka s strujom punjenja do 2,1 A
- Stražnji priključci: RCA ulaz za kameru, RCA AV izlaz
- Priključak za stražnji mikrofon (žičani mikrofon nije uključen)
- Maks. izlazna snaga: 4 x 50 W (MOS FET)
- DSP: Vremenska korekcija, 13-pojasni EQ
- 3 izlaza za predpojačalo 2,5 V (prednji + stražnji / subwoofer)
- Aktivni visokopropusni i niskopropusni filteri
Opseg isporuke
- Alat za uklanjanje
- Pokrivni okvir
- Ugradbeni okvir
- Kabel za spajanje na struju
- GPS antena
- Višejezični korisnički priručnik
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)