JVC dvostruki DIN multimetijski player Apple CarPlay, Android Auto™, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, Bluetoo
- Kataloški br:
- 3414528 - 62
- Oznaka:
- KWM595DBT
- EAN:
- 4975769478208
- Kataloški br:
- 3414528 - 62
- Oznaka:
- KWM595DBT
- EAN:
- 4975769478208
JVC dvostruki DIN multimetijski player Apple CarPlay, Android Auto™, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, Bluetoo
1,295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6,8-inčni WSVGA LCD zaslon i kapacitivna dodirna ploča
- Apple CarPlay® i Android Auto™
- Zrcaljenje USB-a za iPhone / Android
- Izvrstan radio prijem zahvaljujući DAB+ tuneru s automatskim prebacivanjem između DAB i FM
- Optimalne zvučne performanse s 13-pojasnim grafičkim EQ-om i digitalnom vremenskom korekcijom
- Bežična Bluetooth® tehnologija
- Ulaz za kameru za vožnju unatrag s podesivim parkirnim smjernicama
- USB priključak s strujom punjenja do 2,1 A
- 3 izlaza predpojačala s 2,5 V
- Kratko kućište (86 mm) za pojednostavljenu ugradnju u razna vozila
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvostruki DIN multimetijski player |
| Osvjetljenje tipki u boji | plava boja |
| Formati za reprodukciju | MP3 WMA WAV AAC FLAC MPEG-4 MPEG-2 MPEG-1 H.264 MKV JPEG BMP PNG |
| USB-priključak | da |
| Određene značajke autoradija | Apple CarPlay Android Auto™ priključak za stražnje kamere DAB + tuner Bluetooth® telefoniranje slobodnih ruku |
| Zaslon (inči) | 6.8 palac |
| Brodski napon | 12 V |
| Zaslon (cm) | 17.3 cm |
| Glazbena snaga maks. | 4 x 50 W |
Opis
Opis
Apple Car Play / Android Auto
KW-M595DBT nudi korisnicima iPhonea i Androida praktičan način korištenja pametnog telefona u automobilu. Pomoću Apple CarPlaya ili Android Autoa, odabrane aplikacije prikazuju se na odgovarajućem početnom zaslonu i mogu se upravljati putem zaslona osjetljivog na dodir ili glasovnim upravljanjem.
Ugrađeni mikrofon
Integrirani mikrofon omogućuje praktično korištenje bez upotrebe ruku bez potrebe za dodatnim kablovima. To znatno olakšava instalaciju i štedi vrijeme. Za još bolju kvalitetu zvuka ili specifične zahtjeve, dodatni stražnji priključak nudi mogućnost spajanja vanjskog žičanog mikrofona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Podržava Spotify (putem Apple CarPlay/Android Auto)
- Stražnji USB priključak za audio i video podatke (MPEG1/2/4, H.264, MKV, WMV kao i AAC, FLAC (192kHz/24bit), MP3, WAV i WMA)
- Izravno upravljanje iPod*/iPhone* putem USB priključka s strujom punjenja do 2,1 A
- Stražnji priključci: RCA ulaz za kameru, RCA AV izlaz
- Priključak za stražnji mikrofon (žičani mikrofon nije uključen)
- Maks. izlazna snaga: 4 x 50 W (MOS FET)
- DSP: Vremenska korekcija, 13-pojasni EQ
- 3 izlaza za predpojačalo 2,5 V (prednji + stražnji / subwoofer)
- Aktivni visokopropusni i niskopropusni filteri
Opseg isporuke
- Alat za uklanjanje
- Pokrivni okvir
- Ugradbeni okvir
- Kabel za spajanje na struju
- GPS antena
- Višejezični korisnički priručnik
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)