JVC UX-C25DAB stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, crna
- Kataloški br:
- 3462566 - 62
- Oznaka:
- UXC25DAB
- EAN:
- 4975769464867
- Kataloški br:
- 3462566 - 62
- Oznaka:
- UXC25DAB
- EAN:
- 4975769464867
JVC UX-C25DAB stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, crna
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni audio mikrosustav 14W crni
- Optički uređaj za reprodukciju diskova
- Bluetooth®
- USB priključak
- Reprodukcija MP3 datoteka
- Ujednačivač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stereo uređaj |
| Funkcije | DAB+ Bluetooth® CD USB |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth USB |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 120 x 250 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 1.6 kg |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 250 mm |
| Bluetooth® | da |
| Broj USB | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Izvedba | Kućni audio mikro sustav |
| Maks. domet | 10 m |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 14 W | |
| 40 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 87,5 - 108 MHz | |
| da | |
| 5 | |
| da | |
| 1 Disks | |
| ne | |
| 30 - 20000 Hz |
Opis
Opis
UX-C25DAB kombinira bezvremenski, minimalistički dizajn s modernim značajkama poput Bluetooth audio streaminga i DAB+ digitalnog radija.
DAB+ tuner
DAB (Digital Audio Broadcasting) pruža kristalno čist zvuk s vaših omiljenih FM postaja, kao i širokog raspona isključivo digitalnih postaja, od vijesti i talk showova do klasične i rock glazbe. Uživajte u boljoj kvaliteti i bogatijem sadržaju uz DAB+.
Mali, snažan i minimalistički
UX-C25DAB / BT impresionira ne samo akustički s punim, čistim zvukom, već i vizualno. Bluetooth audio streaming omogućuje bežičnu vezu s pametnim telefonima i tabletima.
CD player, USB priključak i Bluetooth audio streaming
Za raznoliku zabavu tu su integrirani CD player i Bluetooth modul koji omogućuje bežičnu reprodukciju glazbe s pametnih telefona, tableta ili prijenosnih računala. Međutim, vanjski uređaji mogu se spojiti i putem kabela pomoću USB priključka ili analognog ulaza.
Za savršen zvuk
Pet unaprijed programiranih postavki ekvilajzera (Flat, Classic, Jazz, Rock, Pop) i priloženi bass reflex zvučnici osiguravaju optimalnu kvalitetu zvuka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompaktni mikro HiFi sustav
- Digitalni radio prijem s DAB+ i konvencionalni FM prijemnik s RDS-om
- Bluetooth audio streaming (A2DP) sa pametnog telefona ili tableta
- Pojačalo s izlaznom snagom 2 x 7 W
- CD player s funkcijama slučajnog i ponavljajućeg preslušavanja
- 5 ponovljivih unaprijed postavljenih postavki ekvilajzera
- USB priključak i analogni linijski ulaz za reprodukciju zvuka
- Infracrveni daljinski upravljač za upravljanje svim funkcijama
- Reprodukcija audiozapisa s USB-a (MP3) uključujući funkcije nasumične reprodukcije i ponavljanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)