Kahlert Licht 20635 jaslice lanterna 3.5 V s rasvjetom
- Kataloški br:
- 244456 - 62
- Oznaka:
- 20635
- EAN:
- 4.02618E+12
- Kataloški br:
- 244456 - 62
- Oznaka:
- 20635
- EAN:
- 4.02618E+12
Kahlert Licht 20635 jaslice lanterna 3.5 V s rasvjetom
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Posebne značajke | s rasvjetom |
| Vrsta | žarulja |
| Materijal | plastika |
| Podnožak | E5.5 |
| Duljina kabela | 60 cm |
| Radni napon | 3.5 V |
| Visina | 35 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Vrsta proizvoda | jaslice lanterna |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Izrađeno od plastike
- S osvjetljenjem.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Fenjer za jaslice Kahlert Licht 20635 3.5 V s osvjetljenjem
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Kahlert Licht
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (6)