Kanlux MAH PRO 52-29,5W 840 IP65 LED svjetiljka za vlažne prostorije, LED svjetiljka za vlažne prostorije 38 W hladno bi
- Kataloški br:
- 3315000 - 62
- Oznaka:
- 38141
- EAN:
- 5905339381415
- Kataloški br:
- 3315000 - 62
- Oznaka:
- 38141
- EAN:
- 5905339381415
Kanlux MAH PRO 52-29,5W 840 IP65 LED svjetiljka za vlažne prostorije, LED svjetiljka za vlažne prostorije 38 W hladno bi
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 38 W
- Boja svjetla= 4000 K
- hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
| Dizajn | pravokutni |
| Radni napon | 220 V230 V240 V |
| Dužina | 1500 mm |
| Snaga | 38 W |
| Visina | 75 mm |
| Širina | 75 mm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Svjetlosni tok | 6100 lm |
| Određene značajke žarulje | prilagodljiv svjetlosni tok |
| Vrsta zaštite | IK08 IP65 |
| Boja | siva |
| Materijal | polikarbonat |
| Težina | 1712 g |
| dim. | (D x Š x V) 1500 x 75 x 75 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.