Kärcher Home & Garden 2.863-263.0 turbo mlaznica 1 kom. crna, žuta
- Kataloški br:
- 3595648 - 62
- Oznaka:
- 2.863-263.0
- EAN:
- 4054278315911
- Kataloški br:
- 3595648 - 62
- Oznaka:
- 2.863-263.0
- EAN:
- 4054278315911
Kärcher Home & Garden 2.863-263.0 turbo mlaznica 1 kom. crna, žuta
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Suženi otvor za paru: Snaga čišćenja mlaza pare je dodatno poboljšana. Povećana snaga čišćenja lako uklanja prljavštinu iz spojeva i kutova.
- Produžni dio za mlaznicu za točkasto prskanje: Jednostavan pristup teško dostupnim mjestima.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | turbo mlaznica |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna žuta |
| Pogodno za robnu marku | Kärcher |
| Širina | 21 mm |
| Dubina | 107 mm |
| Visina | 21 mm |
| Izvedba | Set kistova |
Opis
Opis
Snažna mlaznica uključena u set, uključujući produžetak, znatno povećava snagu čišćenja mlaznice za točkasto prskanje. Mlaz pare radi još učinkovitije, osiguravajući jednostavno i ekološki prihvatljivo čišćenje teško dostupnih mjesta poput kutova, rubova i spojeva. Pogodno za brojne primjene u kuhinji, kupaonici i WC-u.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.