Kärcher Home & Garden FC 7 Cordless sredstvo za čišćenje tvrdih površina
- Kataloški br:
- 3048632 - 62
- Oznaka:
- 1.055-701.0
- EAN:
- 4054278975184
- Kataloški br:
- 3048632 - 62
- Oznaka:
- 1.055-701.0
- EAN:
- 4054278975184
Kärcher Home & Garden FC 7 Cordless sredstvo za čišćenje tvrdih površina
1,075.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,075.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ,
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sredstvo za čišćenje tvrdih površina |
| Boja | srebrna žuta crna |
| Tehnologija usisivanja | mokro |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 1210 mm |
| Dužina | 310 mm |
| Težina | 4.3 kg |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 102 : čuvati izvan dohvata djece. |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 230 x 1210 mm |
| Kapacitet baterije | 2.85 Ah |
| Baterijski napon | 25 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
Opis
Opis
Nema više usisavanja prije brisanja! Zahvaljujući tehnologiji s 4 valjka sa suprotnom rotacijom, naš bežični čistač tvrdih podova FC 7 Cordless uklanja suhu i vlažnu svakodnevnu prljavštinu bez napora i brzo sa svih tvrdih podova - zahvaljujući promjenjivoj funkciji pojačanja, čak i u vrlo tvrdoglavim slučajevima i uvijek čisti kako treba do ruba. Ravnomjerna kosa se pokupi zahvaljujući filtru za kosu. Moguće je do 50 posto uštede vremena** u usporedbi s konvencionalnom metodom i dobrih 20 posto bolji rezultati čišćenja u usporedbi s običnim mopom*. Snažna baterija može pokriti do 175 m² neosjetljivih tvrdih podova i fuga s vremenom rada od 45 minuta. Količina vode i brzina vrtnje automatski navlaženih valjaka mogu se podesiti na 2 razine čišćenja kako bi odgovarale podu; dosadno povlačenje kanti više nije potrebno zahvaljujući odvojenim spremnicima za svježu i prljavu vodu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Punjač baterija, 2 para univerzalnih žutih valjaka, podesiva rotacija valjaka i količina vode, sustav s 2 spremnika, univerzalni čistač podova RM 536 30ml, stanica za čišćenje i parkiranje, četka za čišćenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.