Kärcher Home & Garden WD 3 V-17/4/20 1.628-127.0 mokro/suhi usisivač 17 l
- Kataloški br:
- 3594887 - 62
- Oznaka:
- 1.628-127.0
- EAN:
- 4066529220929
- Kataloški br:
- 3594887 - 62
- Oznaka:
- 1.628-127.0
- EAN:
- 4066529220929
Kärcher Home & Garden WD 3 V-17/4/20 1.628-127.0 mokro/suhi usisivač 17 l
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktična funkcija puhanja: Praktična funkcija puhanja pomaže tamo gdje usisavanje nije moguće.
- Ergonomski oblikovana ručka za nošenje: Omogućuje udoban transport uređaja.
- Netkane filter vrećice: troslojni netkani materijal, izuzetno otporan na kidanje. Za dulje trajanje usisne snage i visoku razinu zadržavanja prašine.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mokro/suhi usisivač |
| Snaga (P2) | 1000 W |
| Materijal (kontejner) | plastika |
| Prikupna posuda | 17 l |
| Maks. duljina kabla | 4 m |
| Dužina | 328 mm |
| Širina | 349 mm |
| Visina | 492 mm |
| dim. | (D x Š x V) 328 x 349 x 492 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Boja | crna žuta |
| Izvedba | Usisavač za bubanj |
| Maks. radna buka | 74 dB |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 45 l/s | |
| 1000 W | |
| 4 m | |
| 6.7 kg | |
| da | |
| 17 l | |
| 4 Rad/Räder |
Opis
Opis
WD 3 V-17/4/20 ima snažno usisavanje i energetski je učinkovit s nominalnom potrošnjom snage od samo 1000 W. Uređaj, usisno crijevo i mlaznica za pod s kopčom optimalno su usklađeni – za najbolje rezultate čišćenja suhe, mokre, fine ili grube prljavštine. Usisavač za mokro/suho usisavanje osvaja svojim kompaktnim dizajnom i robusnom plastičnom posudom od 17 litara, kabelom od 4 m, usisnim crijevom od 2 m i vrećicom za filter od flisa. Zahvaljujući jednodijelnom patronskom filteru, moguće je usisavati i mokru i suhu prljavštinu bez mijenjanja filtera. Funkcija puhanja korisna je za čišćenje teško dostupnih mjesta. Crijevo se može pohraniti na način uštede prostora objesiti ga na glavu uređaja. Kabel se može pohraniti na kuku za kabel, cijevi i podne mlaznice na braniku. Sustav zaključavanja "Pull & Push" omogućuje vrlo jednostavno otvaranje i zatvaranje spremnika. Ručka usisavača se može skinuti, a pribor pričvrstiti izravno na usisno crijevo. Također pametno: Alati ili mali dijelovi mogu se postaviti na površinu na glavi uređaja. Ergonomski oblikovana ručka za nošenje omogućuje udoban transport.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- flis filter vrećice
- Mlaznica za fuge
- Preklopna mlaznica za mokro/suho usisavanje
- Usisno crijevo sa zakrivljenom ručkom
- Plastične usisne cijevi
- 2 x 0,5 m
- Uložni filteri
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)