Kärcher Professional HD 6/15 MXA Plus visokotlačni čistač 225 bar topla voda, hladna voda
- Kataloški br:
- 3376131 - 62
- Oznaka:
- 1.150-943.0
- EAN:
- 4054278613819
- Kataloški br:
- 3376131 - 62
- Oznaka:
- 1.150-943.0
- EAN:
- 4054278613819
Kärcher Professional HD 6/15 MXA Plus visokotlačni čistač 225 bar topla voda, hladna voda
5,110.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 225 bar
- Transportna količina (maks.): 560 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Određene značajke | bubanj za crijevo |
| Sustav za čišćenje | topla voda hladna voda |
| Vrsta uređaja (stacionarni/mobilni) | mobilni |
| Motor | električni pogon |
| Pogonski napon (detalji) | 1 / 230 / 50 Ph / V / Hz |
| Radni tlak (maks.) | 225 bar |
| Transportna količina (maks.) | 560 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Duljina crijeva | 15 m |
| Dolazna temperatura | 60 °C |
| Težina | 35100 g |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 455 x 966 mm |
| Dužina | 400 mm |
| Širina | 455 mm |
| Visina | 966 mm |
| Radni tlak (min.) | 150 bar |
Opis
Opis
Naš kompaktni HD 6/15 MXA Plus visokotlačni čistač impresionira opsežnim paketom opreme, visokom mobilnošću i zahtjevima za malim prostorom. Integrirano automatsko namatanje crijeva s oprugom skraćuje vrijeme postavljanja, pojednostavljuje rukovanje visokotlačnim crijevom i time također povećava radnu sigurnost. Uređaj koji upravlja izmjeničnom strujom također ima kontrolu tlačne sklopke, robusnu 3-klipnu aksijalnu pumpu s mesinganom glavom cilindra za dug radni vijek i automatsko rasterećenje tlaka za zaštitu visokotlačnih komponenti od opterećenja u stanju mirovanja. EASY!Force visokotlačni pištolj, koji koristi povratnu silu visokotlačnog mlaza kako bi smanjio silu držanja na nulu, i EASY!Lock brzootpuštajući pričvršćivači za rukovanje 5 puta brže od konvencionalnih spojeva omogućuju neumorno postavljanje i rastavljanje koje štedi rad i vrijeme bez žrtvovanja robusnosti i dugovječnosti. Dizajn uređaja koji je jednostavan za održavanje također omogućuje jednostavan pristup visokotlačnoj pumpi i važnim elektroničkim komponentama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Snažna mlaznica
- Mlazna cijev od nehrđajućeg čelika 840 mm - rotirajuća
- EASY!Force ručni pištolj za prskanje
- Tip HP crijeva: Flex
- Integrirani automatski kolut za crijevo
- ANTI!Twist
- Prekid tlaka
Opseg isporuke
- Snažna mlaznica
- Čistač prljavštine
- HD crijevo duljine 15 m flex
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)