Kärcher Professional Kärcher usisivač za prozore
- Kataloški br:
- 2568199 - 62
- Oznaka:
- 1.633-550.0
- EAN:
- 4054278348599
- Kataloški br:
- 2568199 - 62
- Oznaka:
- 1.633-550.0
- EAN:
- 4054278348599
Kärcher Professional Kärcher usisivač za prozore
560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Smanjuje prekide u radu uzrokovane čestim pražnjenjem i time povećava produktivnost.
- Bolje iskorištenje raspoloživog radnog vremena.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | usisivač za prozore |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 180 |
| Pogonski napon (detalji) | 3.7 |
| dim. | (Š x V) 130 mm x 335 mm |
| Težina | 1 kg |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 210: Sigurnosni list dostupan na zahtjev |
| Tehnologija akumulatora | litijev |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 335 mm |
| Tehnologija usisivanja | mokro/suho |
Opis
Opis
Na baterije, lagan i robustan: naš ručni profesionalni mokri usisavač WVP 10 uvjerava s visokokvalitetnim komponentama kao što je brzo rotirajući motor, koji nudi znatno veću snagu usisavanja u usporedbi s konvencionalnim uređajima. Rezultat su površine bez mrlja, bilo da koristite mokri usisavač kao usisivač za prozore, čiste pločice, ogledala, vitrine, pultove ili bilo koju drugu glatku površinu. Nije važno radite li okomito, vodoravno ili čak iznad glave, usisavač uvijek udobno leži u vašoj ruci, a rezultati čišćenja savršeni su u svakom položaju - zahvaljujući ručno podesivom odstojniku čak i do rubova. Spremnik za prljavu vodu od 200 mililitara nudi dovoljan kapacitet za dulju upotrebu, može se jednostavno i brzo isprazniti te je pogodan za pranje u perilici posuđa. Opseg isporuke uključuje bateriju (vrijeme rada 30 minuta), pripadajući punjač, bočicu s raspršivačem i krpu od mikrovlakana.
Lagan, ergonomski i univerzalno upotrebljiv
Pogodno za bilo koju vrstu glatke površine, bilo vodoravno, okomito ili čak iznad glave. Udoban za rukovanje i jednostavan za korištenje. Sigurno i udobno rukovanje zahvaljujući gumenom premazu na ručki.
Baterija se može ukloniti i zamijeniti
Status punjenja označen je s 3 LED diode iznad prekidača za uključivanje/isključivanje.
Praktično čišćenje rubova
Čišćenje bez mrlja rezultira do rubova zahvaljujući ručno podesivom odstojniku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Lagan, ergonomski i univerzalno upotrebljiv
Pogodno za bilo koju vrstu glatke površine, bilo vodoravno, okomito ili čak iznad glave. Udoban za rukovanje i jednostavan za korištenje. Sigurno i udobno rukovanje zahvaljujući gumenom premazu na ručki.
Baterija se može ukloniti i zamijeniti
Status punjenja označen je s 3 LED diode iznad prekidača za uključivanje/isključivanje.
Praktično čišćenje rubova
Čišćenje bez mrlja rezultira do rubova zahvaljujući ručno podesivom odstojniku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Koncentrat za čišćenje površina CA 30 R (1 × 500 ml)
- boca s raspršivačem (500 ml)
- Unutarnja krpa od mikrovlakana, 1 x
- Širina usisne mlaznice, 280 mm
- Akumulator
- Punjač
- Spremnik za prljavu vodu, 200 ml
- ogrebotine od prljavštine
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.