Kärcher Professional LVS 1/1 Bp 1.394-110.0 bežični ručni usisivač 18 V bez vrećice, bez akumulatora, ciklonska tehnolog
- Kataloški br:
- 3452005 - 62
- Oznaka:
- 1.394-110.0
- EAN:
- 4066529137777
- Kataloški br:
- 3452005 - 62
- Oznaka:
- 1.394-110.0
- EAN:
- 4066529137777
Kärcher Professional LVS 1/1 Bp 1.394-110.0 bežični ručni usisivač 18 V bez vrećice, bez akumulatora, ciklonska tehnolog
640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Profesionalna kvaliteta: posebno robusna i izdržljiva
- Jedinstvena tehnologija ciklonskog filtera za konstantno visoku usisnu snagu. EC motor bez četkica za dugi vijek trajanja i visoku otpornost na habanje. Inovativan i ušteda vremena: sustav filtriranja jednostavan za održavanje.
- Izvrsne performanse čišćenja
- Čišćenje prilagođeno vašim potrebama: 3 različita načina čišćenja koje možete odabrati. Učinkovito uklanja prašinu i prljavštinu sa svih površina. Idealno za čišćenje mjesta. Neograničena sloboda kretanja zahvaljujući radu na baterije.
- Visoko učinkovit HEPA 13 filter
- Za najviše sigurnosne standarde u higijenski osjetljivim područjima. Visoka učinkovitost filtracije i odvajanja od 99,95% zadržava čak i najsitnije čestice.
- Fleksibilno čišćenje: 3 načina rada koje možete odabrati
- Način rada s visokom snagom, standardni način rada ili eco!efficiency način rada.
- Odaberite snagu usisavanja prema namjeni čišćenja.
- eco!efficiency način rada: održiv i produžuje vijek trajanja baterije.
- Praktična posuda za prašinu
- Nisu potrebne filter vrećice: održivo i štedi nepotrebne troškove.
- Može se brzo i jednostavno isprazniti bez izravnog kontakta s prljavštinom.
- Prozirna posuda omogućuje stalnu vidljivost razine napunjenosti.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Boja | antracitna boja |
| Napon | 18 V |
| Razvoj buke | 70 dB |
| Prikupna posuda | 0.35 l |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 60 min |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice bez akumulatora ciklonska tehnologija |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Reguliranje usisne snage | 3-stupanjsko podešavanje |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 175 mm |
| Dubina | 1100 mm |
| Dodatna mlaznica | pasivna podna mlaznica, mlaznica za pukotine |
| Sustav filtera | HEPA 13 filter, filter za zaštitu motora |
| dim. | (Š x V x D) 220 x 175 x 1100 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Težina | 1.5 kg |
Opis
Opis
Robusni bežični usisavač za suho usisavanje LVS 1/1 Bp nudi izvrsnu usisnu snagu i učinkovito uklanja prašinu i prljavštinu. Kärcherova ciklonska tehnologija filtera osigurava konstantno visoku usisnu snagu. Bežični, kompaktan i upravljiv, usisavač je idealan za čišćenje mjesta u hotelima, restoranima, trgovinama i zgradama. Zahvaljujući neograničenoj slobodi kretanja, savršen je i za čišćenje stepenica. Integrirani HEPA 13 filter osigurava najviše higijenske standarde. Usisna snaga može se podesiti u 3 razine, a uz samo nekoliko jednostavnih koraka usisavač za pod postaje ručni usisavač za tapecirani namještaj i razne površine. Spremnik za prašinu ne zahtijeva filter vrećice, štedi troškove i održiv je. Može se brzo i higijenski isprazniti – bez izravnog kontakta s prljavštinom. S snažnim Kärcher 18-voltnim baterijama, usisavač postiže izvrsne rezultate čišćenja. Praktični držač osigurava da je priložena mlaznica za pukotine uvijek pri ruci. Napomena: Baterija i brzi punjač nisu uključeni i moraju se naručiti zasebno. Širok raspon mlaznica i pribora (DN 35) dostupan je opcionalno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Oprema
- eko!učinkovit način rada
Opseg isporuke
- Varijanta: Baterija i punjač nisu uključeni
- Broj usisnih cijevi: 1 komad
- Duljina usisnih cijevi: 509 mm
- Nazivni promjer usisnih cijevi: 35″
- Materijal usisne cijevi: plastika
- Podna mlaznica
- Mlaznica za fuge
- Filter za zaštitu motora
- Vrsta HEPA filtera: HEPA 13 filter
- Držač za pribor
- Zidni držač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.