Kärcher Professional LVS 1/2 Bp 1.394-112.0 bežični ručni usisivač 36 V 350 W bez vrećice, bez akumulatora, ciklonska te
- Kataloški br:
- 3452006 - 62
- Oznaka:
- 1.394-112.0
- EAN:
- 4066529137791
- Kataloški br:
- 3452006 - 62
- Oznaka:
- 1.394-112.0
- EAN:
- 4066529137791
Kärcher Professional LVS 1/2 Bp 1.394-112.0 bežični ručni usisivač 36 V 350 W bez vrećice, bez akumulatora, ciklonska te
845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Profesionalna kvaliteta: posebno robusna i izdržljiva
- Jedinstvena tehnologija ciklonskog filtera za konstantno visoku usisnu snagu. EC motor bez četkica za dugi vijek trajanja i visoku otpornost na habanje. Inovativan i ušteda vremena: sustav filtriranja jednostavan za održavanje.
- Izvrsne performanse čišćenja
- Čišćenje prilagođeno vašim potrebama: 3 različita načina čišćenja koje možete odabrati. Učinkovito uklanja prašinu i prljavštinu sa svih površina. Idealno za čišćenje mjesta. Neograničena sloboda kretanja i dugotrajnost baterije zahvaljujući bateriji od 36 V.
- Visoko učinkovit HEPA 13 filter
- Za najviše sigurnosne standarde u higijenski osjetljivim područjima. Visoka učinkovitost filtracije i odvajanja od 99,95% zadržava čak i najsitnije čestice. Certificirano prema ispitnoj normi DIN EN 1822:2019.
- Fleksibilno čišćenje: 3 načina rada koje možete izabrati
- Način rada s visokom snagom, standardni način rada ili eco!efficiency način rada.
- Odaberite snagu usisavanja prema namjeni čišćenja.
- eco!efficiency način rada: održiv i produžuje vijek trajanja baterije.
- Praktična posuda za prašinu
- Nisu potrebne filter vrećice: održivo i štedi nepotrebne troškove.
- Može se brzo i jednostavno isprazniti bez izravnog kontakta s prljavštinom.
- Prozirna posuda omogućuje stalnu vidljivost razine napunjenosti.
- Različite mogućnosti primjene
- Pogodno za različite podne obloge i površine.
- Može se fleksibilno koristiti kao ručni i podni usisavač.
- Također idealno za čišćenje stepenica.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Boja | antracitna boja |
| Napon | 36 V |
| Razvoj buke | 72 dB |
| Prikupna posuda | 0.35 l |
| Pogonski napon (detalji) | Platforma za baterije od 36 V |
| Potrošnja energije (maks.) | 350 W |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 80 min |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice bez akumulatora ciklonska tehnologija |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Reguliranje usisne snage | 3-stupanjsko podešavanje |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 1150 mm |
| Dubina | 186 mm |
| Dodatna mlaznica | aktivna podna mlaznica, mlaznica za pukotine |
| Sustav filtera | HEPA 13 filter, filter za zaštitu motora |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 1150 x 186 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Težina | 2 kg |
Opis
Opis
Snažan bežični usisavač za suho usisavanje LVS 1/2 Bp nudi izvrsnu usisnu snagu. Opremljen je uskim nastavkom i aktivnim podnim nastavkom za temeljito čišćenje svih vrsta podova i tekstilnih površina. Kärcherova ciklonska tehnologija filtera osigurava konstantno visoku usisnu snagu. Zahvaljujući bežičnom, kompaktnom dizajnu te upravljivosti i svestranosti, idealan je za hotele, ugostiteljstvo, maloprodaju i čišćenje zgrada – savršen za čišćenje određenih mjesta, a zahvaljujući neograničenoj slobodi kretanja, pogodan je i za stepenice. Integrirani HEPA 13 filter zadovoljava najviše higijenske standarde. LVS 1/2 Bp jednostavan je za korištenje: Usisna snaga može se podesiti na tri razine, a u samo nekoliko koraka, usisavač za pod postaje ručni usisavač za tapecirani namještaj i razne površine. Spremnik za prašinu ne zahtijeva filter vrećice, štedi troškove i može se higijenski prazniti. Zahvaljujući snažnim Kärcher 36-voltnim baterijama, usisavač postiže izvrsne rezultate čišćenja. Napomena: Baterija i brzi punjač nisu uključeni i moraju se naručiti zasebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Oprema
- eko!učinkovit način rada
Opseg isporuke
- Varijanta: Baterija i punjač nisu uključeni
- Broj usisnih cijevi: 1 komad
- Aktivna podna mlaznica
- Mlaznica za fuge
- Filter za zaštitu motora
- Vrsta HEPA filtera: HEPA 13 filter
- Zidni držač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.