Kärcher Professional NT 30/1 Tact Te L 1.148-211.0 mokro/suhi usisivač 1380 W 30 l
- Kataloški br:
- 3376130 - 62
- Oznaka:
- 1.148-211.0
- EAN:
- 4054278046006
- Kataloški br:
- 3376130 - 62
- Oznaka:
- 1.148-211.0
- EAN:
- 4054278046006
Kärcher Professional NT 30/1 Tact Te L 1.148-211.0 mokro/suhi usisivač 1380 W 30 l
2,250.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Automatski sustav za čišćenje filtra Tact: filtar se čisti automatski i bez gubitka usisne snage snažnim udarima zraka. Vijek trajanja filtera od najmanje 180 kg fine prašine je jedinstven na tržištu.
- Utičnica uređaja s automatskim prekidačem za uključivanje/isključivanje: Verzije Te standardno su opremljene utičnicom, automatskim prekidačem za uključivanje/isključivanje i antistatičkom pripremom.
- Praktična bočna opcija za odlaganje mlaznice za udubljenje i čahure za alat: zahvaljujući integriranom spremištu, sav pribor je pospremljen i uvijek spreman pri ruci.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mokro/suhi usisivač |
| Pogonski napon (detalji) | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 Ph / V / Hz |
| potrošena snaga (P1) | 1380 W |
| Utičnica | ne |
| Količina zraka (maks.) | 74 l/s |
| Materijal (kontejner) | plastika |
| Prikupna posuda | 30 l |
| Maks. duljina kabla | 7.5 m |
| Dužina | 560 mm |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 580 mm |
| dim. | (D x Š x V) 560 x 370 x 580 mm |
| Težina | 13500 g |
Opis
Opis
Svakodnevni naporan rad na gradilištima iu radionicama postavlja visoke zahtjeve za majstore i opremu. Naš mokro/suhi usisavač NT 30/1 Tact Te ispunjava te zahtjeve na najbolji mogući način. Kompaktni stručnjak za finu prašinu jamči neprekinuto usisavanje velikih količina fine prašine u teškim uvjetima sa svojim stabilnim spremnikom od 30 litara sa robusnim metalnim kotačićima i odbojnicima, kao i dokazanim sustavom čišćenja filtera Tact. PES ravni nabrani filtar koji je neosjetljiv na vlagu također doprinosi radnom okruženju bez prašine. Obrtnici i drugi korisnici cijene jednostavnu upotrebu i jednostavan odabir programa usisavanja pomoću novorazvijenog okretnog prekidača kao i beskonačno promjenjive kontrole brzine. Uređaj je u potpunosti opremljen novorazvijenim i znatno poboljšanim priborom koji se može prikladno pohraniti u integrirano usisno crijevo i držač pribora. Zahvaljujući utičnici za uređaj s automatskim prekidačem za uključivanje/isključivanje, rad s električnim alatima je olakšan.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Usisna cijev 2 komada / 550 mm / nehrđajući čelik
- Podna mlaznica
- Integrirani držač kabela za napajanje
- Automatsko isključivanje pri maksimalnoj količini punjenja
- Mlaznica za fuge
- Antistatička priprema
- Automatsko čišćenje filtera Tact
- Filter vrećica od flisa
- Spojna čahura za električne alate
- Automatski prekidač za uključivanje/isključivanje električnih alata
- Ram zaštita
- Stop okretni valjak
- Materijal spremnika: plastika
Opseg isporuke
- Usisno crijevo 4 m
- Podna mlaznica za mokro i suho 360 mm
- Mlaznica za fuge
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)