Kasp K12025D 25 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474081 - 62
- Oznaka:
- K12025D
- EAN:
- 5013969900095
- Kataloški br:
- 3474081 - 62
- Oznaka:
- K12025D
- EAN:
- 5013969900095
Kasp K12025D 25 mm zaključavanje s ključem
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- tijelo od punog mesinga
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 25 x 45 x 10 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 46 g |
| Širina | 25 mm |
| Unutarnja visina škopca | 15 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dubina | 10 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.