Kasp K12060A2 60 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474082 - 62
- Oznaka:
- K12060A2
- EAN:
- 5013969899931
- Kataloški br:
- 3474082 - 62
- Oznaka:
- K12060A2
- EAN:
- 5013969899931
Kasp K12060A2 60 mm zaključavanje s ključem
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 90 x 19 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 415 g |
| Širina | 60 mm |
| Unutarnja visina škopca | 36 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 19 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.