Kasp K12060D 60 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474083 - 62
- Oznaka:
- K12060D
- EAN:
- 5013969900248
- Kataloški br:
- 3474083 - 62
- Oznaka:
- K12060D
- EAN:
- 5013969900248
Kasp K12060D 60 mm zaključavanje s ključem
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- tijelo od punog mesinga
- kaljeni nosač
- dvostrani mehanizam zaključavanja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 90 x 19 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 415 |
| Širina | 60 mm |
| Unutarnja visina škopca | 36 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 19 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.