Kasp K12560D 60 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474090 - 62
- Oznaka:
- K12560D
- EAN:
- 5013969900873
- Kataloški br:
- 3474090 - 62
- Oznaka:
- K12560D
- EAN:
- 5013969900873
Kasp K12560D 60 mm zaključavanje s ključem
76.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
76.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ojačan čelični okov.
- Mehanizam zaključavanja s dvostrukom sigurnošću
- Robusno mesingano tijelo
- Protuprovalni cilindar s iglom
- Paracentrični ključni profil
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 90 x 19 mm |
| Težina | 422 g |
| Širina | 60 mm |
| Unutarnja visina škopca | 34 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 19 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.