Kasp K14540A3 40 mm isto zatvaranje krom boja zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474092 - 62
- Oznaka:
- K14540A3
- EAN:
- 5013969247831
- Kataloški br:
- 3474092 - 62
- Oznaka:
- K14540A3
- EAN:
- 5013969247831
Kasp K14540A3 40 mm isto zatvaranje krom boja zaključavanje s ključem
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okov od nehrđajućeg čelika 316, pogodan za primjenu u morskoj vodi i prehrambenoj industriji, testiran prema ISO 9227
- Kromirana mesingana brava, polirana u ogledalu
- Dodatna gumena brtva okružuje kariku na bravi kako bi zaštitila cilindar od prodora vode
- Komponente od nehrđajućeg čelika i mesinga unutar brave
- Mehanizam zaključavanja s dvostrukom sigurnošću
- Cilindar brave s 5 protuprovalnih klinova u obliku gljive
- Paracentrični ključni profil
- Isti ključ, što znači da se sve brave ovog broja narudžbe mogu otvoriti istim ključem
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 40 x 62 x 19 mm |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Težina | 158 g |
| Boja | krom boja |
| Mehanizam zatvaranja | isto zatvaranje |
| Širina | 40 mm |
| Unutarnja visina škopca | 22 mm |
| Visina | 62 mm |
| Dubina | 19 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.