Kasp K16060D 60 mm krom boja zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474095 - 62
- Oznaka:
- K16060D
- EAN:
- 5013969901030
- Kataloški br:
- 3474095 - 62
- Oznaka:
- K16060D
- EAN:
- 5013969901030
Kasp K16060D 60 mm krom boja zaključavanje s ključem
61.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
61.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okov od kaljenog čelika – Posebna zaštita od pokušaja piljenja i rezanja
- Mehanizam zaključavanja s dvostrukom sigurnošću – posebno otporan na uvijanje i vlačenje
- Kućište od nehrđajućeg čelika – najviša otpornost na koroziju
- Cilindar brave s 4 protuprovalna klina u obliku gljive – Posebno protuprovalno
- Paracentrični profil ključa – dodatna zaštita od neovlaštenog korištenja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 60 x 28 mm |
| Materijal | nehrđajući čelik (rostfrei) |
| Težina | 180 g |
| Boja | krom boja |
| Širina | 60 mm |
| Unutarnja visina škopca | 13 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dubina | 28 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.