Kasp K17063D 63 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474096 - 62
- Oznaka:
- K17063D
- EAN:
- 5013969901092
- Kataloški br:
- 3474096 - 62
- Oznaka:
- K17063D
- EAN:
- 5013969901092
Kasp K17063D 63 mm zaključavanje s ključem
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okov od kaljenog čelika – Posebna zaštita od pokušaja piljenja i rezanja
- Robusno mesingano tijelo – dodatna otpornost na koroziju
- Cilindar brave s 5 protuprovalnih, gljivastih klinova – posebno otporan na provalu
- Paracentrični profil ključa – dodatna zaštita od manipulacije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 63 x 44 x 16 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 296 g |
| Širina | 63 mm |
| Unutarnja visina škopca | 14 mm |
| Visina | 44 mm |
| Dubina | 16 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.