Kasp K17070D 70 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474098 - 62
- Oznaka:
- K17070D
- EAN:
- 5013969901108
- Kataloški br:
- 3474098 - 62
- Oznaka:
- K17070D
- EAN:
- 5013969901108
Kasp K17070D 70 mm zaključavanje s ključem
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 70 x 50 x 18 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 426 g |
| Širina | 70 mm |
| Unutarnja visina škopca | 13 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 18 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.