Kasp K17090D 90 mm zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474099 - 62
- Oznaka:
- K17090D
- EAN:
- 5013969901115
- Kataloški br:
- 3474099 - 62
- Oznaka:
- K17090D
- EAN:
- 5013969901115
Kasp K17090D 90 mm zaključavanje s ključem
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nosač od kaljenog čelika – posebna zaštita od pokušaja piljenja i rezanja
- Robusno mesingano tijelo – dodatna otpornost na koroziju
- Cilindar brave s 5 protuprovalnih, gljivastih klinova – posebno otporan na provalu
- Paracentrični profil ključa – dodatna zaštita od manipulacije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 90 x 60 x 20 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 702 g |
| Širina | 90 mm |
| Unutarnja visina škopca | 18 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dubina | 20 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.