Kasp K17580 80 mm krom boja zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474100 - 62
- Oznaka:
- K17580
- EAN:
- 5013969902556
- Kataloški br:
- 3474100 - 62
- Oznaka:
- K17580
- EAN:
- 5013969902556
Kasp K17580 80 mm krom boja zaključavanje s ključem
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nosač od kaljenog čelika – posebna zaštita od pokušaja piljenja i rezanja
- Robusno mesingano tijelo s čeličnim kućištem
- Cilindar brave s 5 protuprovalnih klinova u obliku gljive
- Mehanizam zaključavanja s dvostrukom sigurnošću – posebno otporan na uvijanje i vlačenje
- Paracentrični profil ključa – dodatna zaštita od manipulacije
- Ključanica sa zaštitom od bušenja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 65 x 30 mm |
| Materijal | mjed |
| Težina | 810 g |
| Boja | krom boja |
| Širina | 80 mm |
| Unutarnja visina škopca | 17 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dubina | 30 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.