Kasp K18060D 60 mm krom boja zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3474103 - 62
- Oznaka:
- K18060D
- EAN:
- 5013969901139
- Kataloški br:
- 3474103 - 62
- Oznaka:
- K18060D
- EAN:
- 5013969901139
Kasp K18060D 60 mm krom boja zaključavanje s ključem
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ojačan čelični okov.
- Mehanizam zaključavanja s dvostrukom kugličnom bravom – posebna torzijska i vlačna čvrstoća
- Kućište od kromiranog čelika – otporno na koroziju
- Cilindar brave s 5 klinova u obliku gljive – dodatna zaštita od provale
- Paracentrični profil ključa – dodatna zaštita od manipulacije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 98 x 27 mm |
| Materijal | čelik |
| Težina | 628 g |
| Boja | krom boja |
| Širina | 60 mm |
| Unutarnja visina škopca | 28 mm |
| Visina | 98 mm |
| Dubina | 27 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Brave se isporučuju s 2 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.