Kasp K20518D sigurnosna kopča 45 mm
- Kataloški br:
- 3474104 - 62
- Oznaka:
- K20518D
- EAN:
- 5013969904567
- Kataloški br:
- 3474104 - 62
- Oznaka:
- K20518D
- EAN:
- 5013969904567
Kasp K20518D sigurnosna kopča 45 mm
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za zaštitu električnih uređaja i prekidača
- Neprovodljivo
- Bez iskri
- Drži do 6 brava
- Za brave s okovom maksimalnog promjera 8 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kopča |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 45 x 55 x 12 mm |
| Materijal | najlon |
| Težina | 32 g |
| Širina | 45 mm |
| Unutarnja visina škopca | 75 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dubina | 12 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.