Kathrein EXI 04 Ethernet preko koaksijalnog IP izvora 700 m 900 MBit/s
- Kataloški br:
- 3479036 - 62
- Oznaka:
- 205500009
- EAN:
- 4063242002344
- Kataloški br:
- 3479036 - 62
- Oznaka:
- 205500009
- EAN:
- 4063242002344
Kathrein EXI 04 Ethernet preko koaksijalnog IP izvora 700 m 900 MBit/s
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ghn modem za Kathrein Ethernet preko koaksijalnog sustava „K-LAN 2.4“ s WiFi-jem
- Brzi protok podataka Poboljšana propusnost podataka (Phyrate) do 2 Gbit/s. Maksimalna brzina prijenosa podataka TCP (bruto) je 900 Mbit/s
- Dvopojasni WiFi produživač Integrirani dvopojasni WLAN extender (WLAN 5) prema IEEE802.11n i ac (900 Mbps) s podrškom za 2,4 i 5 GHz
- Funkcionalnost mreže Podržava mrežnu funkcionalnost putem WLAN-a i koaksijalnog kabela (coax mesh)
- Kapacitet mreže U mreži se istovremeno može spojiti 16 modema.
- Integrirani prekidač Ima integrirani prekidač za spajanje 2 mrežna uređaja
- Jednostavno postavljanje Jednostavno Wi-Fi povezivanje putem WPS gumba
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Ethernet preko koaksijalnog IP izvora |
| Raspon (maks.) | 700 m |
| Sudionici | 16 |
| Područje frekvencije | IP (IEEE 1901): 2-200 MHz. TV: 258 – 1218 MHz |
| Gubitak SAT | 2 dB |
| Sučelje | RJ45 |
| Potrošnja struje | 250 mA |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 96 x 36 mm |
| Težina | 0.273 kg |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 96 mm |
| Dubina | 36 mm |
| Brzina prijenosa (maks.) | 900 MBit/s |
Opis
Opis
EXI 04 WiFi: Brzi internet putem koaksijalnog kabela – nema više zapetljanih kabela!
KATHREIN EXI 04 WiFi je G.hn modem koji će revolucionirati vaš dom. Jednostavno upotrijebite postojeće koaksijalne kabele za stvaranje snažne kućne mreže – nema potrebe za polaganjem novih mrežnih kabela. Kao dio K-LAN 2.4 sustava, modem pruža poboljšani protok podataka do 2 Gbit/s (Phyrate) i djeluje kao dvopojasni WLAN extender (900 Mbps). Zahvaljujući funkcionalnosti koaksijalnog kabela i dometu do 700 m, možete uživati u stabilnom i brzom internetu bilo gdje. EXI 04 WiFi: Pouzdana mrežna tehnologija tvrtke KATHREIN!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.