KATO K10-008A N početni set ICE4 tvrtke DB AG
- Kataloški br:
- 3414704 - 62
- Oznaka:
- K10-008A
- EAN:
- 4949727700922
- Kataloški br:
- 3414704 - 62
- Oznaka:
- K10-008A
- EAN:
- 4949727700922
KATO K10-008A N početni set ICE4 tvrtke DB AG
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Detaljni nacrt u točnom mjerilu 1:160
- Trenutni dizajn u zelenoj/crvenoj boji
- Petopolni motor sa zamašnjakom
- Promjena svjetla bijelo/crveno
- Spremno za digitalni rad
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina modela | n |
| Proizvođač-br. dijela | K10-008A |
| Ukupne dimenzije | 677 x 1337 mm |
| Sustav pračenja | N Kato unitrack |
| Vrsta graditeljstva | putnički vlak |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
| Strujni sustav | analogni dc sučelje |
| Motor | 5 polni |
| Unutarnja rasvjeta | da |
| Pripremljeno za | unutarnju rasvjetu zvuk |
| Kvačilo | unutarnja spojnica |
| Prolazni minimalni radijus | 282 mm |
| Željezničko poduzeće | DB AG |
| Razdoblje | VI |
| Prednja svjetla | Trostruka prednja svjetla Ovisno o smjeru vožnje, dva crvena poziciona svjetla |
Opis
Opis
Vaš početak najljepšeg hobija na svijetu s najbržim njemačkim zaštitnikom klime. Početni set sastoji se od četverodijelne motorne jedinice serije 412 (ICE4), Kato ovala za tračnice i kontrolera s napajanjem.
ICE ima promjenu bijelog/crvenog svjetla i snažan petopolni motor te se može produžiti do duljine prototipa pomoću produžetaka K10953 i K10954. Ovalni dio tračnice mjeri 677 x 1337 mm i može se proširiti tračnicama iz Kato Unitrack asortimana.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
ICE ima promjenu bijelog/crvenog svjetla i snažan petopolni motor te se može produžiti do duljine prototipa pomoću produžetaka K10953 i K10954. Ovalni dio tračnice mjeri 677 x 1337 mm i može se proširiti tračnicama iz Kato Unitrack asortimana.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.