Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT 1812 63 V/DC 10 % (D x Š x V) 4.5 x 3.2 x 2.3 mm
- Kataloški br:
- 3463878 - 62
- Oznaka:
- LDEDC3220KA5N0
- Kataloški br:
- 3463878 - 62
- Oznaka:
- LDEDC3220KA5N0
Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT 1812 63 V/DC 10 % (D x Š x V) 4.5 x 3.2 x 2.3 mm
1.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| Izvedba | 1812 |
| dim. | (D x Š x V) 4.5 x 3.2 x 2.3 mm |
| Nazivni napon | 63 V/DC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 4.5 mm |
| Širina | 3.2 mm |
| Visina | 2.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | LDEDC3220KA5N0 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
SMD MKT kondenzatori
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.