Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 100 V/DC, 63 V/AC 10 % (D x Š x V) 7.2 x 2.5 x 6.5 mm
- Kataloški br:
- 3463900 - 62
- Oznaka:
- R82EC2680AA60K
- Kataloški br:
- 3463900 - 62
- Oznaka:
- R82EC2680AA60K
Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 100 V/DC, 63 V/AC 10 % (D x Š x V) 7.2 x 2.5 x 6.5 mm
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 7.2 x 2.5 x 6.5 mm |
| Nazivni napon | 100 V/DC63 V/AC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 7.2 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 6.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R82EC2680AA60K |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN ISO90001, QS 9000 |
Opis
Opis
MKT kondenzator R82 labav RM5
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.