Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 250 V/DC, 160 V/AC 5 % (D x Š x V) 10.0 x 3.0 x 8.0 mm
- Kataloški br:
- 3463871 - 62
- Oznaka:
- R66ID2220AA7AJ
- Kataloški br:
- 3463871 - 62
- Oznaka:
- R66ID2220AA7AJ
Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 250 V/DC, 160 V/AC 5 % (D x Š x V) 10.0 x 3.0 x 8.0 mm
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 10.0 x 3.0 x 8.0 mm |
| Nazivni napon | 250 V/DC160 V/AC |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 10.0 mm |
| Širina | 3.0 mm |
| Visina | 8.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R66ID2220AA7AJ |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | AEC-Q200 |
Opis
Opis
MKT kondenzatori R66 RM7.5 5%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.