Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V) 18.0 x 6.0 x 1
- Kataloški br:
- 3523517 - 62
- Oznaka:
- R46KI3100CKM1M
- Kataloški br:
- 3523517 - 62
- Oznaka:
- R46KI3100CKM1M
Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V) 18.0 x 6.0 x 1
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 18.0 x 6.0 x 12.0 mm |
| Nazivni napon | 560 V/DC275 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 18.0 mm |
| Širina | 6.0 mm |
| Visina | 12.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R46KI3100CKM1M |
Opis
Opis
MKP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji klase X2 2
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.