Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V) 26.5 x 10.0 x
- Kataloški br:
- 3527535 - 62
- Oznaka:
- R46KN347000P1M
- Kataloški br:
- 3527535 - 62
- Oznaka:
- R46KN347000P1M
Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V) 26.5 x 10.0 x
1.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 26.5 x 10.0 x 18.5 mm |
| Nazivni napon | 560 V/DC275 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 26.5 mm |
| Širina | 10.0 mm |
| Visina | 18.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R46KN347000P1M |
Opis
Opis
MKP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji klase X2 2
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.