Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 630 V/DC, 310 V/AC 20 % (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 1
- Kataloški br:
- 3463036 - 62
- Oznaka:
- R463I322000M2M
- Kataloški br:
- 3463036 - 62
- Oznaka:
- R463I322000M2M
Kemet 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 630 V/DC, 310 V/AC 20 % (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 1
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 13.5 mm |
| Nazivni napon | 630 V/DC310 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 18.0 mm |
| Širina | 7.5 mm |
| Visina | 13.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R463I322000M2M |
| Radna temperatura (maks.) | 110 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | EN/IEC 60384-14, UL60384-14, CAN/CSA-EE60384-14 |
Opis
Opis
MKP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji klase X2 2
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.