Kemet 100 kom. folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 7.2 x 5.0 x 10.0 mm
- Kataloški br:
- 3454550 - 62
- Kataloški br:
- 3454550 - 62
Kemet 100 kom. folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 7.2 x 5.0 x 10.0 mm
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| dim. | (D x Š x V) 7.2 x 5.0 x 10.0 mm |
| Dužina | 7.2 mm |
| Širina | 5.0 mm |
| Visina | 10.0 mm |
| Sadržaj | 100 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN ISO90001, QS 9000 |
Opis
Opis
MKT kondenzator R82 labav RM5
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.