Kemet 50 kom. folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 10.5 x 3.9 x 8.6 mm
- Kataloški br:
- 3454553 - 62
- Kataloški br:
- 3454553 - 62
Kemet 50 kom. folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 10.5 x 3.9 x 8.6 mm
54.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| dim. | (D x Š x V) 10.5 x 3.9 x 8.6 mm |
| Dužina | 10.5 mm |
| Širina | 3.9 mm |
| Visina | 8.6 mm |
| Sadržaj | 50 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | AEC-Q200 |
Opis
Opis
MKT kondenzatori R66 RM7.5 10%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.