Kemet elektrolitski kondenzator (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm 5 kom.
- Kataloški br:
- 3454465 - 62
- Kataloški br:
- 3454465 - 62
Kemet elektrolitski kondenzator (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm 5 kom.
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektrolitski kondenzator |
| dim. | (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm |
| Visina | 30.0 mm |
| Promjer | 30 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
Opis
Opis
Arcotronics elektrolitski kondenzatori s ravnim utorom Snap-in RM
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.