Kemet elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 200 V/DC 20 % (Ø x V) 25 mm x 50.0 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523425 - 62
- Oznaka:
- ELH108M200AR6AA
- Kataloški br:
- 3523425 - 62
- Oznaka:
- ELH108M200AR6AA
Kemet elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 200 V/DC 20 % (Ø x V) 25 mm x 50.0 mm 1 kom.
14.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektrolitski kondenzator |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (Ø x V) 25 mm x 50.0 mm |
| Nazivni napon | 200 V/DC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Visina | 50.0 mm |
| Promjer | 25 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | ELH108M200AR6AA |
Opis
Opis
Arcotronics elektrolitski kondenzatori s ravnim utorom Snap-in RM
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.