Kemet elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 63 V/DC 20 % (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523431 - 62
- Oznaka:
- ELH478M063AS2AA
- Kataloški br:
- 3523431 - 62
- Oznaka:
- ELH478M063AS2AA
Kemet elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 63 V/DC 20 % (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm 1 kom.
11.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektrolitski kondenzator |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (Ø x V) 30 mm x 30.0 mm |
| Nazivni napon | 63 V/DC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Visina | 30.0 mm |
| Promjer | 30 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | ELH478M063AS2AA |
Opis
Opis
Arcotronics elektrolitski kondenzatori s ravnim utorom Snap-in RM
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.