Kemet folijski kondenzator MKP (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 13.5 mm 50 kom.
- Kataloški br:
- 3454544 - 62
- Kataloški br:
- 3454544 - 62
Kemet folijski kondenzator MKP (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 13.5 mm 50 kom.
57.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
57.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 18.0 mm |
| Širina | 7.5 mm |
| Visina | 13.5 mm |
| Sadržaj | 50 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 18.0 x 7.5 x 13.5 mm |
| Materijal | keramika |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKP |
Opis
Opis
MKP kondenzatori R75 RM15 do RM37.5 10
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.