Kemet folijski kondenzator MKP radijalno ožičen 630 V/DC, 250 V/AC 10 % (D x Š x V) 10.0 x 4.0 x 9.0 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463040 - 62
- Oznaka:
- R75PD1330AA40K
- Kataloški br:
- 3463040 - 62
- Oznaka:
- R75PD1330AA40K
Kemet folijski kondenzator MKP radijalno ožičen 630 V/DC, 250 V/AC 10 % (D x Š x V) 10.0 x 4.0 x 9.0 mm 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 630 V/DC250 V/AC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 10.0 mm |
| Širina | 4.0 mm |
| Visina | 9.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 10.0 x 4.0 x 9.0 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Tip | R75PD1330AA40K |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKP |
Opis
Opis
MKP kondenzatori R75 RM7.5 10%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.