Kemet folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 32.0 x 11.0 x 20.0 mm 8 kom.
- Kataloški br:
- 3454564 - 62
- Kataloški br:
- 3454564 - 62
Kemet folijski kondenzator MKT (D x Š x V) 32.0 x 11.0 x 20.0 mm 8 kom.
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 32.0 mm |
| Širina | 11.0 mm |
| Visina | 20.0 mm |
| Sadržaj | 8 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 32.0 x 11.0 x 20.0 mm |
| Materijal | keramika |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | AEC-Q200 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
Opis
Opis
MKT kondenzatori R60 RM22.5 do 37.5
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.