Kemet FS0H473ZF kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % (Ø x V) 13 mm x 8.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464766 - 62
- Oznaka:
- FS0H473ZF
- Kataloški br:
- 3464766 - 62
- Oznaka:
- FS0H473ZF
Kemet FS0H473ZF kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % (Ø x V) 13 mm x 8.5 mm 1 kom.
5.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator Super-Cap |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (Ø x V) 13 mm x 8.5 mm |
| Nazivni napon | 5.5 V/DC |
| Tolerancija ± | 80 % |
| Visina | 8.5 mm |
| Promjer | 13 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | FS0H473ZF |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
Opis
Opis
GoldCap SMD serija FSH
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.