Kemet keramični kondenzator 100 V 5 % (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463825 - 62
- Oznaka:
- C315C681J1G5TA
- Kataloški br:
- 3463825 - 62
- Oznaka:
- C315C681J1G5TA
Kemet keramični kondenzator 100 V 5 % (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm 1 kom.
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 100 V |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 3.8 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 5.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm |
| Materijal | keramika |
| Tip | C315C681J1G5TA |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | CECC30601-015, UTE/NFC83131 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Keramički višeslojni kondenzatori NP0 RM
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.