Kemet keramični kondenzator 1206 50 V 10 % (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.9 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463842 - 62
- Oznaka:
- C1206C154K5RAC7800
- Kataloški br:
- 3463842 - 62
- Oznaka:
- C1206C154K5RAC7800
Kemet keramični kondenzator 1206 50 V 10 % (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.9 mm 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 50 V |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 3.2 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | 0.9 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.9 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | 1206 |
| Tip | C1206C154K5RAC7800 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
SMD keramički višeslojni kondenzatori X7R 1206
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.